Kniha návštěv

memorial Petra Glasera

Petr Glaser | 25.06.2016

Děkuji a ještě jednou děkuju za to,že nenecháte duši našeho milovaného Péti zapomenout,chci poděkovat všem kdo závod organizuje a všem kdo se ho účastní.Ještě jednou opravdu vřelé díky.
Táta Peťky

Běžte se zahrabat

Tadeáš Kulíšek | 15.03.2016

Tak jsem si to tady přečetl, hlavně to ujištění, jak budete doplňovat a aktualizovat svoje stránky. Takhle pokračujte, nedělejte nic a až si vymyslíte zase nějaké svoje hasičské výročí, tak si nezapomeňte navzájem udělit mnoho hasičských vyznamenání za dlouholetou hasičskou činnost. Chtěl jsem se k vám do sboru přihlásit, ale tímto jste mi to definitivně znechutili.

Re: Běžte se zahrabat

Saša | 19.05.2016

Děkuji za Vaš příspěvek, jelikož, zdá se, nemáte informace a ani snahu si je získat. Tak nechápu, proč Vaše slovní spojení (vymyšlené výročí)
Další Vaše neznalost je udělení jakýchsi vyznamenání(žádné jsme si nedali).Pravděpodobně nikoho s SDH Pila neznáte, nám Vaše jméno nic neříká. Takže nevíme kdo jste a jestli by jste byl pro naše sdružení a naší práci přínosem. Pokud jste se chtěl pouze vyjádřit, tak Vám děkuji. O hasičskou práci a činnost pro toto sdružení asi zájem nemáte?
Alexandra Saša Šedová

STRÁNKY!?

Jana Trenková | 12.07.2014

Ahoj Sašo,vím,že vždycky,když děláš něco pro lidi ,tak se nezavděčíš všem.Ale promin,mám pocit,že tobě jde jen o tvou pravdu.Já se zde nedozvěděla taky moc, jen to,že jsou u vás kluci Truhlaříci a Svoboda.Pokud vím,tak už hasičema nejsou! píšeš o stavění a kácení máje- stavění jem letos zažila a myslím,že kácení PRO VÍCE LIDÍ TŘEBA Z OBCE neproběhlo. Fandím i hasičům,ale myslím si, že by jsi měla být taky trochu soudná.
DĚKUJI JMENOVITĚ P.HALAMKOVI ZA DĚTSKÝ DEN.

Ach ty stránky

Matoušek | 11.07.2014

tak koukám na stránky a stejně jsem se nedozvěděl kolik máte členů, jaké soutěže a s jakým umístěním, jen obecné informace jednou za rok.

Ach ty stránky

Hasič | 20.08.2012

Tak jsem se chtěl podívat, co se bude toho 18.8.2012 na Pile hasičského dít, ale nezjistil jsem nic. Také po akci žádná zpráva.
Takže ve stejném duchu, jako u mnoha jiných sborů. Založíme stránky, ale o průběžnou aktualizaci se pak nikdo nestará.

požární auto

fanda | 18.11.2011

Jakou máte tachiku máte starého dobrého tranbuse aco ještě

Přidat nový příspěvek